Výhody členské VIP kartičky

tianDe Plzeň - prodejna - servisní centrum tianDe

Prodejna tianDe PlzeňMáte rádi tianDe a chcete si nakoupit osobně v prodejně v Plzni?

Naší prodejnu tianDe - Přemyslova ulice č. 15,
naproti OC Plaza v Plzni.

Otevírací doba - servisní centrum
a prodejna tianDe Plzeň:

Pondělí až čtvrtek 9 - 17,30 hodin
Pátek 9 - 15,30 hodin

 

Jedná se o oficiální servisní centrum tianDe, které Vám poskytne veškeré služby, servis a poradenství s produkty tianDe, jakožto i s jejich nabízením. Pokud již máte registraci (ID, zákaznickou kartičku), můžete zde nakoupit s Vaší slevou a samozřejmostí je zápis bodů za Váš nákup a spousta dalších benefitů.

Pokud ještě svou registraci (zákaznickou kartičku) nemáte - určitě se zastavte. Máte-li zájem vytvořit si registraci on-line, vyplňte kontaktní formulář tianDe, my se Vám ozveme a vše nastavíme.

Na těchto stránkách najdete kompletni katalog produktů s ucelenými informacemi, kde si můžete ověřit i dostupnost v naší prodejně tianDe Plzeň.

Pokud nemáte možnost zastavit se osobně - zadejte objednávku přímo tady: Objednávka tianDe - kdy si ji pak můžete u nás osobně vyzvedout a nebo Vám ji odešleme PPL nebo zásilkovna.cz.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, budeme se Vám věnovat

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.


tianDe Plzeň - Jana Ďurčovová

 

 

 

VIP kartička - zákaznická karta TianDe - možnost nakupovat TianDe pro svojí potřebu či svoje okolí se slevou 35% oproti katalogu.

Nakupovat budete v eshop TianDe, kam Vám udělíme přístup (vaše ID) a slevu :) Objednávat TianDe můžete kdy chcete a vše je bez jakýchkoliv závazků. Výhodou je, že nemusíte do drogerie ani lékárny, ale nakupovat u nás se slevou.

Pokud však chcete objednávat i pro kamarádky či kamarády a známé, není problém. TianDe můžete rovněž prodávat jako kosmetický poradce TianDe, kdy TianDe se stane pro Vás přivýdělkem.

Určitě se ale s námi můžete dostat "dál" .... TianDe nabízí luxusní provize na pozicích manažer či ředitel TianDe ... O tom Vám určitě rádi povíme, pokud nám napíšete nebo zavoláte.

Máte-li zájem o registrační kartičku, stačí nám napsat na Facebook a nebo vyplnit formulář na našem webu a náš tým Vás bude kontaktovat. Facebook nebo telefon je určitě nejrychlejší cesta, jak se s námi spojit a zeptat se na vše potřebné ....

Kontakt TianDe - všechny kontakty na náš tým TianDe ....

TianDe formulář registrace online....


tianDe, kosmetika tianDe, sleva tianDe, tianDe Plzeň

Něco o TianDe ....

Kosmetika TianDe je vyráběná podle tradiční čínské medicíny.

TianDe představuje unikátní kosmetiku, vyráběnou tradičními postupy čínské medicíny, kdy využívá nejnovějších vědeckých poznatků a pokročilé moderní technologie.

TianDe kosmetika má velmi rychlý účinek, a zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky. Dovede stimulovat k činnosti naše vlastní buňky, i když jsou už tzv. "spící"…

Tiande dovede doslova tyto buňky "probudit", aktivovat, aby zase začaly "pracovat".

TianDe obsahuje spoustu hodně účinných přírodních látek, jejichž účinek je v čínské medicíně tradiční už po tisíciletí a má energetický náboj…

TianDe kosmetika dovede "nabít" pleť i jedince velkou energií, a to hned napoprvé a účinek je znát již při prvním ošetření pleti.

TianDe využívá jen vysoce kvalitní suroviny – rostliny - pěstované v ekologicky čistých oblastech Číny, Altaje a Tibetu v přírodních podmínkách. Rostlinky jsou sbírány a vybírány speciálně školenými lidmi, kdy se sbírají v určitých obdobích dle lunárního kalendáře.

Voda, kterou tianDe používá, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria…), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík…).

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou!

Na těchto stránkách naleznete náš katalog, který si můžete nejen prohlédnout, ale také z tohoto katalogu TianDe objednat ;)

Pokud by se Vám naše výrobky zalíbily natolik, že byste je chtěli prodávat dál, neváhejte nám napsat ;) Rádi Vás přivítáme v našem TianDe týmu a budeme se Vám plně věnovat.

TianDe svým zákazníkům i obchodníkům nabízí jednu z největších provizí, které u kosmetiky v České republice jsou...


AKCE tianDe

 

OBLIČEJ

 

VLASY

 

TĚLO

 

MAKE-UP

 

PARFÉMY


DOMÁCNOST

 

MUŽI

 

DĚTI

 

HYGIENA

 

WELNESS

 

DOPLŇKY

FAQ