Nejnovější články

Vložky tianDe - návod, povídání o vložkách tianDe

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz.


Malý návod pro ty z Vás, které ještě neměly tu čest začít používat bylinné vložky nebo by je chtěly vyzkoušet.

Všeobecně Fytoterapie (bylinná terapie) jde v ruku v ruce s pravidly nebo přesvědčením (chcete-li) tradiční čínské medicíny (TČM). Vložky obsahují esence nebo přímo byliny, které působí blahodárně na ženské zdraví. Je to unikátní a patentovaný systém, který jinde nenajdete. Skrze sliznice intimních partií vniká do našeho nitra síla bylin a umožní nám tak normalizovat funkci reprodukčních i jiných orgánů.

 
Pokud si chcete udělat kůru z bylinných vložek, napíši Vám zde malý návod, jak si dělám kůru například já.

 

TianDe nabízí více druhů bylinných vložek a začít se musí s těmi nejjemnějšími - ALOE slipovými vložkami.


Jedná se o malé intimky, které se používají min. 10 dní v kuse mimo dny menstruace. Na to vám stačí jeden balíček o 20ks, přičemž každou jednu vložku můžete nosit max. 12h. Samozřejmě v případě potřeby určitě měňte častěji, jak jste zvyklé a rovnou si pořiďte min. 2 balení těchto vložek.

 

V dalších 10 dnech pokračujte se slipovými vložkami tianDe ENERGIE BYLIN. Balení intimních vložek je také po 20ks a vystačí vám ideálně na 10 dní.

 

Jakmile se dostaví menstruace, používejte denní a noční menstruační vložky ENERGIE BYLIN. Tyto jsou baleny po 8ks. Jsou hodně "savé", takže rozhodně podle mých zkušeností spotřebujete mnohem menší množství, než vložek klasických z drogerie. Mohu potvrdit já i mnohé moje kamarádky nebo zákaznice. Jen tento náš argument a je potřeba, abyste si každá sama zkusila na sobě. Poté uvidíte, že nám dáte "za pravdu". Jsou opravdu parádní, povrch je bavlna, "nezapaříte se" a ještě nádherně voní bylinkami.

 

Po skončení menstruace nasaďte vložky ENERGIE ŽIVOTA. Pro preventivní kůru potřebujete 10ks vložek. Pokud řešíte více, než jen prevenci, noste tuto vložku denně po dobu mezi dvěma cykly (případně i déle, není to na škodu). Dokáže pomoci s mykózami a harmonizovat poševní sliznici.


Tento návod slouží jako ideální pro ty, kteří začínají a zvládnou je i velmi citlivé ženy.  Je také možné, že už zkušenost s vložkami máte a řeknete, že jste bez problému začali s těmi silnějšími. Netvrdím, že to je špatně. Každá jsme jiná a v takovém případě si Vaše tělo dovedlo rychle poradit s velkým přísunem bylin hned od začátku.

 

Musím ještě v závěru uvést osobní zkušenost s doporučením kamarádce, která s menses "bojovala". Doporučila jsem menstruační vložky Energie bylin mojí kamarádce, která měla opravdu bolestivou menstruaci, ale hlavně si měnila vložku každou hodinu a půl až dvě. Věnovala jsem jí 2 balíčky našich vložek s tím, že bych ráda vyzkoušela, jak se jí osvědčí. Před menses 5 dní nosila "slipovky" a poté vyzkoušela i naše menstruační. První měsíc menses říkala, že to bylo "takové jiné", že bylinky "cítila i v krku" (tento vjem je způsoben tím, že bylinky prostupují děložní sliznicí do našeho těla). Opravdu spoustu žen to tak cítí a je to velmi příjemné. Nejvíce jí uchvátilo, že použila mnohem méně vložek (neboť ty naše jsou opravdu hodně savé), cítila se dobře. Druhý měsíc mě požádala, abych jí vložky objednala, že by je chtěla i nadále používat. Vzala si rovnou 5 balení. Ozvala se mi asi za 4 měsíce s tím, že má menses mnohem slabší a jen občas trošku pobolívá podbřišek, ale rozhodně to je mnohem lepší, než to bylo. Naše vložky používá dodnes. Nedávno byla sranda! Telefon: "Jani, došly mi vložky, sousedka si je půjčila, že vyzkouší a já si je zapomněla objednat..." Tak říkám: "Máš smůlu, jsem na dovče :)" . To jste měli všichni slyšet to ticho v telefonu a pak povídá: "No to je pěkný, neříkej mi, že půjdu do drogerie :)". Vyřešily jsme to nakonec tak, že jsem jí udělala zákaznickou kartičku, objednala si na eshopu a do dvou dnů je měla doma. Ale vše jsme vyřešily :) To je hlavní.

 

Takže mějte moc pěkný den, a pokud budete chtít naše vložky vyzkoušet, není problém Vám zaslat 1 balíček poštou na adresu na vyzkoušení. V tom případě mi napište na email nebo soukromou zprávu na facebook a určitě se nějak domluvíme, abyste mohla vložky vyzkoušet.

 

Pěkný den za tým tianDe info přeje Jana Ďurčovová

Kontakt na nás v případě dotazů nebo pokud chcete objednávat tianDe s více, jak 30% slevou
náš blog tiande: www.tianDe.info

email: tianDe.info@centrum.cz
Facebook: Kosmetika tianDe - vše pro zdraví a krásu

Můj soukromý facebook: Jana Ďurčovová
Telefon: 775 966 595

Napište nebo zavolejte, rádi se Vám budeme věnovat :)
Když písnete na Facebook, je to nejrychlejší cesta, jak se s námi spojit :)


Za tým tianDe info přeje pěkný den Jana :)
Novinky

2024-02-12 TianDe Plzeň, prodejna tianDe Plzeň

tianDe Plzeň - prodejna - servisní centrum tianDe Plzeň Máte rádi tianDe a chcete si nakoupit osobně v prodejně v Plzni? Naší prodejnu tian

2024-02-12 TianDe - základní informace, sleva, registrace, katalog tianDe

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz. Hezký den,častý dotaz, kvůli kterému mi

2024-02-12 Intimní hygiena s tianDe během léta

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz.Užívejte si s tianDe letní osvěžení bez