Nejnovější články

TianDe - péče o oční okolí

PÉČE O OČNÍ OKOLÍ - jak na něj?

Pleť v okolí očí neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy, proto je sušší, křehčí a zranitelnější, než pleť v obličeji. Snadno ztrácí vodu a je více náchylná k dehydrataci. Dehydratace pak způsobuje, že se pokožka kolem očí začne ztenčovat, je mnohem citlivější a vznikají drobné vrásky. Je dokonce až třikrát tenčí než na zbytku obličeje.

Pleť kolem očí má odlišnou strukturu, než pleť obličeje, tudíž potřebuje jinou péči. Vždy volte produkty, které jsou určené přímo na oční partie. Nepoužívejte pleťové a jiné přípravky na oblast kolem očí.V péči o oční okolí je důležitá prevence. Začnete pečovat o tuto partii obličeje již cca od 25 let věku.

Co použít na odlíčení očí?
Pokud používáte naše řasenky z tianDe, jdou super odlíčit vodou a čistícím přípravkem. Pokud používáte jiné značky řasenek, můžete použít Pleťové tonikum z hadího tuku tianDe, Tonikum z  řady Collagen Active TianDe nebo Micelární vodu TianDe a skvělý na mytí je i náš Intimní gel tianDe. Poslední dva jmenované přípravky nejsou vhodné na dlouhodobé používání.

Pozn. autora:
Divíte se, že jsme jmenovali i Gel na intimní hygienu? Náš intimní gel je úžasný, obsahuje bylinky a složky, které jsou šetrné nejen na intimní hygienu, ale i o péči celého těla a naše zákaznice používají tento přípravek i jinak.... (výrobek zde)...

Jak dále postupovat...
Naneste přípravek na tamponek, přiložte na pár vteřin na řasy a oční víčko, aby se líčidla uvolnila. Snáze a šetrněji pak půjdou setřít. Stírejte jemnými tahy od vnějšího k vnitřnímu koutku oka. Oči odličujte, dokud nebude tamponek čistý. Na tamponek netlačte! Teprve po důkladném odlíčení aplikujte oční přípravky (krémy, gely, aj.).


TianDe a přípravky na oči:
Nanášejte pod oči a pod obočí. Oční přípravky (krémy, gely...) se nesmí nanášet na pohyblivá víčka, a to proto, že obsahují vysokou koncentraci účinných látek, a mohly by vám natéct oči nebo způsobit štípání a pálení.

Ráno a večer si udělejte si "mikromasáž" očního okolí. Je to lehký pohyb od vnějšího koutku oka směrem dovnitř a pokračuje pod obočí - několikrát zakružte kolem očí a hlavně netlačte a nevytahujte jemnou kůži!

Toto je moje doporučení, je potřeba vyzkoušet, co Vám nejlépe sedne.

A jaké výrobky TianDe nabízí?


TMAVÉ KRUHY, UNAVENÉ OČI, VRÁSKY - věk 30+
Intenzivní komplex na pokožku kolem očí - jedná se o 100 kusů očních masek s extraktem z šafránu

HYDRATACE a VRÁSKY:
Sérum na oční okolí s hedvábím bez konzervantů (věk 20+) -  naše úžasné "rybičky" TianDe   
Krém na oční okolí z ovčí placenty (věk 30+)
Gel na oční víčka ze série In Top TianDe (věk 20+)


OTOKY a LIFTING - věk 35+
Zhenfei - oční krém proti vráskám
ZHENFEI - Vypínající krémový gel kolem očí

VRÁSKY a HLUBOKÉ KRUHY POD OČIMA - věk 30+
Oční gel na vrásky z hadího tuku


KRUHY POD OĆIMA a LIFTING - věk 35+
MARINE COLLAGEN - vyhlazující krémový oční gel
Liftingový krém na kontury očí Collagen Active

CITLIVÁ POKOŽKA - kruhy, vrásky - věk 20+
Krém na oči s mucinem hlemýžďů Snail Secret

KRUHY a VRÁSKY - věk 35+
Fucoidan - oční krém


V případě jakýchkoliv dotazů nebo pokud chcete nakupovat s VIP slevou TianDe, a to více, jak 30% oproti katalogu, neváhejte mne kontaktovat. Ráda se Vám budu věnovat.

Hezký den

Jana Ďurčovová
zlatá ředitelka tianDe

tel. 778 055 044
Facebook: Jana Ďurčovová nebo  Kosmetika TianDe - vše pro zdraví a krásu

Novinky

2019-01-20 Turmalínové koule na praní tianDe - můj příběh

Mám je doma už téměř dva roky a jsem fakt spokojená. Prádlo je měkké a voní "čistotou", jako prádlo od babičky. Žádné převoněné, jak

2018-07-24 Fytonáplast Zhui Feng Forte tianDe

S našimi náplastmi máme úžasné zkušenosti...KOSMETICKÁ TĚLOVÁ FYTONÁPLAST ZHUI FENG FORTE - Síla přírody pro lehkost pohybu IDEÁLNÍ PRO

2018-07-23 Zubní kartáčky tianDe

Víte, co moc ráda dávám jako dárek? Naše zubní kartáčky od tianDe! A víte proč?- Je úžasný! O tom žádná!- Silikonová hlavice se dá s