Nejnovější články

Pomůcky pro čištění pleti tianDe

Chtěla bych představit pár z našich pomůce na čištění pleti od tianDe. Jedná se o pomůcky, které používáte se svým oblíbeným pleťovým mlékem nebo gelem.

 

Že pravidelné čištění pleti je velice důležité - to víme opravdu každá. Doporučuji tedy vyzkoušet naše úžasné houbičky z tianDe, a to například: Silikonová houbička na čištění pleti tianDe, Konjac houbička tiande nebo Kosmetická mycí houba tianDe.

 

Kdo znáte kosmetiku tianDe a máte ji ráda, tak samozřejmě máte možnost nakupovat tianDe se slevou 35%, byť pro osobní potřebu (jakmile Vaše objendávka převýší 20 bodů - cca 700 Kč - získáváte tak naše VIP ceny tianDe). Druhá objednávka je s touto úžasnou slevou, byť byste objednala za 50Kč. Je jen na Vás kdy a za kolik budete objednávat.

Ale nyní zpět k tématu čištění pleti s tianDe.tianDe - pomůcky pro čištění pleti

 

Silikonová houbička na mytí a masáž obličeje

Silikonová houbička tianDe, čištění pleti Perfektní pomocník nejen na klasické čištění pleti, ale i na černé tečky. Mnohonásobně zvýšíte účinky čistících mlék či gelů - budou i mnohem lépe pěnit. Houbička jemně masíruje Vaši pleť, což se dá srovnat s jemným peelingem bez rizika poškození pleti. Zlepšuje mikrocirkulaci krve. Pleť bude poté jemná a vláčná.

 

Spousta měkkých a na dotek velmi příjemných štětinek skvěle odstraní z pleti odumřelé buňky a nepoškozují ji. Na zadní straně tianDe houbičky je malá přísavka, kterou snadno přichytíte houbičku kdekoliv v koupelně. Také se díky přísavce skvěle drží při čistění.


POUŽITÍ:

Naneste na obličej přípravek na čištění pleti, promasírujte pleť pomocí houby, vyhýbejte se oblasti kolem očí. Zbytky přípravku důkladně opláchněte vodou.

 

Na eshop tianDe najdete tady: Silikonová houbička tianDe

 

 

Přírodní houba Konjac tianDe

Konjac houbička tianDe, čištění pleti tianDeHouba je rostlinného původu, je 100% přírodní. Je určená pro péči o pleť obličeje.

Jemně a důkladně čistí póry bez poškození pokožky. Hydratuje pokožku, která tak je čistá a zářivá. Měkká struktura je ideální pro čištění dokonce i té nejcitlivější pokožky.

 

Použití: Namočte houbu do vlažné vody, naneste mycí prostředek a vyčistěte obličej. Po použití důkladně opláchněte vodou a pověste za šňůrku, aby opět vyschla. Houbičku lze používat jak samostatně, tak s Vaším oblíbeným čisticím výrobkem na obličej.

 

Co ještě doporučuji: Úžasně zvládá také čištění akné například na zádech (z hygienických důvodů doporučuji mít na záda jinou, než na obličej).

 

Také doporučuji obměnit houbičku cca 1x za tři měsíce.

 

Co je Konjac? Očištěné rostlinné vlákno z hlízy zmijovce indického (konjac) čistí pokožku od nečistot a zbavuje odumřelých kožních buněk, hydratuje.

 

 

Na eshop tianDe najdete tady: Konjac houbička tianDe

 

 

Kosmetická mycí houba tianDe

Mycí houba tianDe, čištění pleti tianDeHouba na bázi celulózy rychle a jemně čistí pleť obličeje. Skvěle osvěžuje a masíruje pokožku. Čistí póry, má peelingový účinek.

 

Používejte ji denně s Vaším oblíbeným mycím přípravkem.

 

Balení 12ks.

 

Na eshop tianDe naleznete tady: Mycí houba tianDe

 
Novinky

2024-02-12 TianDe Plzeň, prodejna tianDe Plzeň

tianDe Plzeň - prodejna - servisní centrum tianDe Plzeň Máte rádi tianDe a chcete si nakoupit osobně v prodejně v Plzni? Naší prodejnu tian

2024-02-12 TianDe - základní informace, sleva, registrace, katalog tianDe

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz. Hezký den,častý dotaz, kvůli kterému mi

2024-02-12 Intimní hygiena s tianDe během léta

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz.Užívejte si s tianDe letní osvěžení bez