Nejnovější články

Jak na plíseň nohou s TianDe

Plíseň nohou může potkat každého z nás. Někteří lidé jsou však náchylnější - a to třeba diabetici, lidi oběhovými potížemi, oslabenou imunitou či zvýšenou činností štítné žlázy a také ti, kdo brali třebas antibiotika. Velmi často však postihuje osoby s nadváhou a pocení.

Původcem bývají často mikroskopické houby, které napadají rohovějící vrstvu pokožky nebo různé druhy kvasinek. Člověk s "plísní nohou" roznáší (po podlaze, v posteli, ručníkách... atd) téměř neviditelné částečky kůže, na kterých se nacházejí zárodky hub.

Příznaky:

Dost často začínají plísně jako svědění mezi prsty na nohou. Kůže se může olupovat, mohou být prasklinky a nebo červenání, kdy to svědí, bolí, pálí a někdy i zapáchá. Plíseň se tak může rozšířit i na chodidla.


Během této doby nechoďte na plovárny, do sauny ani solária. Vždy choďte výhradně ve své obuvi. Doma si vyčleňte jeden ručník, který budete používat jen na nohy.

Co Vám může pomoci proti plísním na nohou od TianDe?

Určitě krystal ALUNIT, nebo Alunit ve spreji se šalvějí
- desinfikuje a má antibakteriální účinky
- hojí malé ranky a zmírňuje i zabraňuje podráždění

Soli TianDe - naše soli velmi účinně zbavují pokožku odumřelých buněk a urychlí metabolické procesy v tkáni.  Také odvádí toxiny z těla, dodává živiny a aktivuje buňky k regeneraci. Soli jsou úžasná záležitost - vezměte si jen, když jedete k moři, jak máte nádherné nohy.


Solí má TianDe obrovské množství ... Jednak tělové soli nebo i rozpustné pro vodní lázně pro naše nožky :)

Na závěr použijte náš krém na nohy s hadím tukem. Máme dva druhy, a to Preventivní krém na nohy s hadím tukem a Regenerační krém na nohy s hadím tukem.

Preventivní krém na nohy s hadím tukem působí proti plísním a je antibakteriální. Má velmi úžasné hojivé účinky. Brání vzniku kožních infekcí a odstraňuje toxiny. Odstraňuje také nepříjemný zápach a pocení nohou.

Takže jak zatočíme s plísní na nohou ? :)  Důkladné masáže solemi od TianDe (doplnit solnými koupelemi nohou), používat Alunit a hlavně krém na nohy s hadím tukem...


Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nám zavolat či napsat.

Krásný den za tým tianDe.info přeje Jana

 
Novinky

2018-07-24 Fytonáplast Zhui Feng Forte tianDe

S našimi náplastmi máme úžasné zkušenosti...KOSMETICKÁ TĚLOVÁ FYTONÁPLAST ZHUI FENG FORTE - Síla přírody pro lehkost pohybu IDEÁLNÍ PRO

2018-07-23 Zubní kartáčky tianDe

Víte, co moc ráda dávám jako dárek? Naše zubní kartáčky od tianDe! A víte proč?- Je úžasný! O tom žádná!- Silikonová hlavice se dá s

2018-03-25 Sleva tianDe nebo spolupráce TianDe

Jsem moc ráda, že se zajímáte o naši úžasnou kosmetiku tianDe. Zde v tomto článku najdete informace jak mít slevu pro svoji osobní potřeb