Nejnovější články

Hadí pytlíčky od tianDe

HADÍ PYTLÍČKY od tianDe? Nenechte se zmást jeho názvem. Ano sice byly prvotně určeny na popraskané paty a bolavé nožky, ale jak šel čas tak se ukázalo, že je úžasný opravdu na všechny neduhy na pokožce.

Proč hadí? Protože obsahují tuk z hada Mamushiho, díky němuž mají unikátní uzdravující účinky a zároveň i úžasnou schopnost proniknout tak do hloubky pokožky. Tyto krémy obsahují nejsilnější koncentrační účinky, proto stačí opravdu malé množství.TianDe nabízí dva hadí pytlíky. Jeden zlatý a druhý stříbrný. Jejich účinky poznáte okamžitě.

 

Preventivní krém na nohy s hadím olejem tianDe „Zlatý pytlíček“

- je antibakteriální  Hadí pytlíček zlatý, Krém hadí tuk

- má desinfekční účinky

- působí proti plísním na nohách

- na akné

- ekzémy

- na ucpané cévy

- hemeroidy

- křečové žíly

- oteklé nohy

- zápach

- na pocení nohou

- účinně čistí toxiny

- plísně na palci

- plísně na celých chodidlech

- ekzém na rukách

- lupenka

- hrudky na nohou

- povrchová zranění na kůži (odřeniny, popáleniny)

- říznutí nožem

- dodá pokožce krásný vzhled

eshop tianDe naleznete zboží zde:  Hadí pytlíček zlatý :)

 

Regenerační krém na nohy s hadím olejem tianDe „Stříbrný pytlíček“

- vyživuje   Hadi pytlíček stříbrný, renegerační krém na nohy hadí tuk

- hydratuje

- na ekzémy

- opruzeniny u dětí i dospělých

- na jizvičky

- strie

- alergie

- štípance

- na suchou a popraskanou kůži

- zjemňuje kůži a pokožku

- účinný proti mrazu

- opary

- suchou pokožku

- na ztvrdlou kůži na loktech

Eshop tianDe naleznete výrobek zde: Hadí pytlíček stříbrný (bílý)

 

 

Zkušenosti zákaznic z facebookových skupinek:

Zuzka píše - Já nyní používám zlatý (tomu druhému říkám bílý), zlatý používám asi tři týdny na nohy, od chodidel až ke kotníkům. Jednak mi vyhladil ztvrdllé paty tak i odlupující kůzičku mezi prsty, ale cítím také úlevu unavených těžkých nohou. Jsem nesmírně spokojená s výrobky od TianDe, ať už jsou jakékoliv charakteru, vše co od tianDe já osobně používám, mi vyhovuje a pomáhá.


Lenka píše, že mazala hadím pytlíčkem i jizvu po operaci a do 14 dní ji měla krásnou.

 

Jaroslava píše - Zatím mám zkušenost se zlatým... Je úžasný na popraskané paty, celkově na nohy, má desinfekční účinky, takže proti plísním. Jeho textura, stejně jako u všech, zatím vyzkoušených prodůktů je moc příjemná.

Lenka píše, že používá bílý pytlíček místo krému, když má nějakou vyrážku na těle a zabírá perfektně.


Alice - Střídám je tátovi na nohy s náběhem na bércové vředy. Má je od kolen dolů fialové, hodně suché a loupou se. A po krémech jsou krásně zacelené, vláčné a hlavně nesvědí :)


Martina - Já objednávám hadí pytlíčky, protože mám ekzém a fakt mi pomáhá víc, jak ty masti od doktora. Normálně to mažu i na obličej, když se mi objeví na spánku ekzém. Můžu fakt za sebe doporučit, že mi to takto "funguje".


Radka - mi hadíci mnohokrát pomohly. Stříbrný (bílý) hadí pytlíčky jsou úžasný, účinkují velice rychle a mě osobně teda i nádherně voní. Jak říká moje kamarádka: S tou vůní bych se pořád mazlila.

 

Marta - Zhruba před čtrnácti dny jsem dala kamarádce na vyzkoušení zlatý hadí pytlíček, protože byla celá nešťastná z toho, že ji trápí ekzém na rukou a že je má celkově pořád takové vysušené. Teď mi psala, že je úplně nadšená, že si jím ta ekzematická místa začala hned mazat, a používá k tomu ještě i krém na ruce s hadím tukem, který účinně hydratuje, vyživuje a zajišťuje rychlou obnovu poškozené pokožky a že zaznamenala obrovské zlepšení. :-) A jako bonus že se jí zpevňují i nehty. :-) Tak mám z toho velkou radost, že takový malý pytlíček, který je doslova za pár korun, ale plný účinných látek, jí tak krásně pomáhá.

 

Autor článku: Míša Kuncová

 

 

Kontakt na nás v případě dotazů - www.katalog-tianDe.cz kontakt
email: tianDe.info@centrum.cz
Facebook: Kosmetika tianDe - vše pro zdraví a krásu
Telefon: 775 966 595

Napište nebo zavolejte, rádi se Vám budeme věnovat :) Když písnete na Facebook, je to nejrychlejší cesta, jak se s námi spojit :)

Za tým tianDe info přeje pěkný den Jana :)

Novinky

2020-03-09 Pomůcky pro čištění pleti tianDe

Chtěla bych představit pár z našich pomůce na čištění pleti od tianDe. Jedná se o pomůcky, které používáte se svým oblíbeným pleťov

2020-02-28 Šampón na bázi plodů mýdelníku tianDe

Chtěla bych Vám představit šampón od TianDe, a to Šampon na bázi plodů mýdelníku, který je určen hlavně pro lidi, které trápí lupy, sv

2020-01-29 Krémová polévka s brokolicí, dýní a čočkou tianDe

KRÉMOVÁ POLÉVKA S BROKOLICÍ, DÝNÍ A ČOČKOU  Obsahuje: Zeleninu – česnek, špenát, kopr, dýně (obsahuje množství vitamínů, bílkov