Nejnovější články

DETOXIKAČNÍ NÁPLAST MASTER HERB TianDe

Princip fungování
Často se mě klienti ptají, jak fungují detoxikační náplasti a jestli je vůbec možné, aby se tímto způsobem detoxikoval organismus. Funkčnost detoxikačních náplastí je ověřená staletími a vychází z tradiční čínské medicíny.  Nedůvěru vyvolává většinou neznalost principu jejich fungování.

DETOXIKAČNÍ NÁPLAST MASTER HERB


Z pohledu tradiční čínské medicíny chodidla našich nohou - to jsou malé kopie organismu. Jsou na nich soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů, a více než 60 aktivních bodů. Západní vědci spojují chodidla s vnitřními orgány prostřednictvím množství nervových zakončení, která se na chodidlech nachází.

Působením na určitá místa na chodidlech lze zmírnit a dokonce odstranit bolesti v různých částech těla.

Podle teorie tradiční čínské medicíny se na chodidlech „koncentrují“ toxiny z lidského organizmu. Z tohoto důvodu je třeba při detoxikaci účinně působit právě na tuto část těla.

= Velkou chybou je například spojovat zabarvení náplastí s mírou úspěšnosti detoxikace. Zabarvení náplastí není měřítkem, ale pouhou reakcí vlhkosti s látkami obsaženými v pytlíčcích.

= Známkou úspěšně probíhající detoxikace je postupné vymizení symptomů (únava, bolesti hlavy, nevolnosti, nachlazení apod.)

= V sáčcích, které se lepí na chodidla, jsou obsaženy extrakty přírodních látek, které mají schopnost absorbovat toxické látky z těla přes kůži. Náplast pracuje prakticky na stejném principu jako strom, který získává svými kořeny ze země vodu a živiny v ní obsažené mnohdy až do výšky několika desítek metrů. Tento systém výživy je postaven na principu osmotického tlaku, díky němuž rostliny dokáží ze země přijímat to, co potřebují. A naše náplasti pracují velmi podobně.

= Proč chodidlo? Dlaně a chodidla jsou místy s největším počtem reflexních bodů. Ty fungují na systému meridiánů (kanálů), které propojují jednotlivé orgány a části těla. Přičemž právě na chodidlech najdeme nejvíce nervových zakončení (více než šedesát reflexních bodů).

= A jak tedy náplast funguje? Její aplikace vyvolá zahřátí, aktivaci a otevření pórů kůže. Tím se urychlí proces vylučování toxických látek. Působením všech složek obsažených v pytlíčcích dochází současně k narušení atomů vody v organismu, čímž se spouští čistící proces. Toxické látky se mnohem rychleji vylučují z krve a lymfatickým systémem odcházejí pryč. (Nejen do náplastí.) Pro zjednodušení si náplasti představte jako motor auta. Ten nastartuje celý systém a spodiny odcházejí pryč výfukem. V našem případě jsou vylučovány toxické látky při detoxikaci (nastartování) potními žlázami po celém těle, dále močí a stolicí.

= AKTIVNÍ LÁTKY:

Extrakt z bambusové třtiny - dokáže vytáhnout toxiny z povrchu kůže, urychluje detoxikaci a regeneraci buněk

Semena buku lesního - mají stahující a antiseptický účinek, aktivují proces odstraňování odpadních produktů

Pomeranč hořký - urychluje látkovou výměnu, celkově posiluje

Chitin - výkonný přírodní magnet, který absorbuje toxiny vylučované v organismu - odpadní látky, soli a těžké kovy

Fazole adzuki - zbavuje organismus toxinů, pomáhá odstraňovat nadbytečnou tekutinu.

Sama si touto detoxikací procházím 2x ročně a také v případě, že cítím únavu, že se o mě pokouší nachlazení, atd... Miluju je :) Je to báječná záležitost...
Novinky

2018-07-24 Fytonáplast Zhui Feng Forte tianDe

S našimi náplastmi máme úžasné zkušenosti...KOSMETICKÁ TĚLOVÁ FYTONÁPLAST ZHUI FENG FORTE - Síla přírody pro lehkost pohybu IDEÁLNÍ PRO

2018-07-23 Zubní kartáčky tianDe

Víte, co moc ráda dávám jako dárek? Naše zubní kartáčky od tianDe! A víte proč?- Je úžasný! O tom žádná!- Silikonová hlavice se dá s

2018-03-25 Sleva tianDe nebo spolupráce TianDe

Jsem moc ráda, že se zajímáte o naši úžasnou kosmetiku tianDe. Zde v tomto článku najdete informace jak mít slevu pro svoji osobní potřeb